Dünyanın her yerine ucuz uçak bileti

 Güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile 10 yıldır hizmet veren Sembilet Turizm'den 200 den fazla havayolu biletini internet sayfamızdan karşılaştırmalı olarak alabilir, 0850 333 1 736 çağrı merkezimizden tüm seyahat sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Mesai saatleri,

      Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Sembilet Turizm tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek için 08:30 / 22:00 saatlerinde hizmet vermektedir.

Hizmet bedeli Politikası,

     İç hatlarda; Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Atlasglobal, Onurair, Sunexpress, Borajet havayollarının internet satış fiyatları ile acente satış fiyatlarımızı eşitlemiş bulunmaktayız. (Havayollarının 0 hizmet bedeli ile tanıtım amaçlı satışa sunduğu promosyonel biletler hariçtir.)

      Dış hatlarda Türk Hava Yolları ve diğer yerel havayollarının internet satış fiyatları ile acente satış fiyatlarımızı eşitlemiş bulunmaktayız. Yurtdışı menşeli havayolalrının hizmet bedellerinde de makul seviyelerde hizmet bedeli alınmakta ve sizlerle bu rakamlar şeffaf bir şekilde bilet dökümlerinde paylaşılmaktadır.

Thy Corporate uygulaması

      Sembilet Acentesi bünyesinde Türk Hava Yolları Corporate Club üyeliğiniz ile İç hat ve dış hat biletlerde puan kazanabilir ve Tanımlanan Dış hat biletlerinde indirmli bilet almaya devam edebilirsiniz.

Bilet Otomasyon Sistemi

Geliştirdiğimiz bilet otomasyon sistemiyle Tek seferde tüm havayollarının ücretlerini karşılaştırmalı olarak görmekte ve sizlere en uygun alternatifleri çok daha hızlı sunabilmekteyiz.

Oluşturduğumuz bilet bilgileri kesildiği anda mail ve sms olarak iletilmekte, Fatura bilgileri belirtilen mail adresine iletilmektedir.

Anlaşmalı bankalara vade farksız taksit imkanı sunmaktayız. 

 

Güvenli ucuz uçak biletinin adresi Sembilet seyahatlerinize eşlik etmekten mutluluk duyar.